Κατάλογος εκπαιδευτικών που δίδαξαν στο 6ο Δημοτικό Σχολείο Ερμούπολης από την Ίδρυση του το 1928

`

Διδακτικό προσωπικό από Ιδρύσεως Σχολείου

 

Σχολικό Έτος : 1928-1929

Ευγενία Λαζάρογλου

Νικόλαος Συρίγος

 

Σχολικό Έτος : 1929-1930

Ευγενία Λαζάρογλου

Νικόλαος Συρίγος

Ιωάννης Βαλτετσιώτης

 

Σχολικό Έτος : 1930-1931

Ευγενία Λαζάρογλου

Ιωάννης Βαλτετσιώτης

 

Σχολικό Έτος : 1931-1932

Ευγενία Λαζάρογλου

Ιωάννης Βαλτετσιώτης

 

Σχολικό Έτος : 1932-1933

Ευγενία Λαζάρογλου

Μιλτιάδης Λουιζίδης

 

Σχολικό Έτος : 1933-1934

Ευγενία Λαζάρογλου

Μιλτιάδης Λουιζίδης

 

Σχολικό Έτος : 1934-1935

Ευγενία Λαζάρογλου

Μιλτιάδης Λουιζίδης

 

Σχολικό Έτος : 1935-1936

Ευγενία Λαζάρογλου

Μιλτιάδης Λουιζίδης

 

Σχολικό Έτος : 1936-1937

Ευγενία Λαζάρογλου

Μιλτιάδης Λουιζίδης

 

Σχολικό Έτος : 1937-1938

Ευγενία Λαζάρογλου

Μιλτιάδης Λουιζίδης

 

Σχολικό Έτος : 1938-1939

Ευγενία Λαζάρογλου

Μιλτιάδης Λουιζίδης

 

Σχολικό Έτος : 1939-1940

Ευγενία Λαζάρογλου

Μιλτιάδης Λουιζίδης

 

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 Την περίοδο από 1940 μέχρι 1952 δεν βρέθηκαν αρχεία του σχολείου.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

Σχολικό Έτος : 1953-1954

Ευγενία Λαζάρογλου

Μάρκος Μεταλληνός

Αντώνιος Τσιγώνιας

 

Σχολικό Έτος : 1954-1955

Ευγενία Λαζάρογλου

Αντώνιος Τσιγώνιας

Μαρία Δραγάτση

Αικατερίνη Μαρινοπούλου

 

Σχολικό Έτος : 1955-1956

Ευγενία Λαζάρογλου

Αντώνιος Τσιγώνιας

Μαρία Δραγάτση

Ασημίνα Παπαϊωάννου

 

Σχολικό Έτος : 1956-1957

Ευγενία Λαζάρογλου

Αντώνιος Τσιγώνιας

Μαρία Δραγάτση

Σοφοκλής Κοσκινάς

 

Σχολικό Έτος : 1957-1958

Ευγενία Λαζάρογλου

Μαρία Δραγάτση

Σοφοκλής Κοσκινάς

 

Σχολικό Έτος : 1958-1959

Σοφοκλής Κοσκινάς

Αλεξάνδρα Μπούρη

Σταματία Κουμπούρα

 

Σχολικό Έτος : 1959-1960

Σοφοκλής Κοσκινάς

Αλεξάνδρα Μπούρη

Σταματία Κουμπούρα

 

Σχολικό Έτος : 1960-1961

Σοφοκλής Κοσκινάς

Αλεξάνδρα Μπούρη

Σταματία Κουμπούρα

Γαλάτεια Φαρσάρη

Βασίλειος Καμαρινός

 

Σχολικό Έτος : 1961-1962

Δημήτριος   Λαπατάς

Βασίλειος   Καμαρινός

Γαλάτεια Φαρσάρη

Ελένη Δεβελέκου

Θεόδωρος Ψαρρός

 

Σχολικό Έτος : 1962-1963

Αλέξανδρος Λουιζίδης

Γαλάτεια Φαρσάρη

Αργυρώ Κατερίνη

Κωνσταντίνα Γρυπάρη

Παναγιώτης   Γιακουμής

 

Σχολικό Έτος : 1963-1964

Αλέξανδρος Λουιζίδης

Κωνσταντίνα   Γρυπάρη

Αργυρώ Κατερίνη

Παναγιώτης Γιακουμής

Γαρυφαλλιά Παπαγεωργίου

Ευσεβία Ηλιάκη

 

Σχολικό Έτος : 1964-1965

Αλέξανδρος Λουιζίδης

Ξενοφών Μαριάνος

Κωνσταντίνα Γρυπάρη

Αργυρώ Κατερίνη

Καίτη Μαϊτού

Άννα Καραμάνου

Αθανασία Λαπατά

Μαρία Ροσσολάτου

 

Σχολικό   Έτος : 1965-1966

Αλέξανδρος Λουιζίδης

Ξενοφών Μαριάνος

Αργυρώ Κατερίνη

Άννα Καραμάνου

Ευσεβία Ηλιάκη

Μαρία Περδικούρη

Ειρήνη Ρουσσάκη

 

Σχολικό Έτος : 1966-1967

Αλέξανδρος Λουιζίδης

Ιωάννης Καλημέρης

Άννα Καραμάνου

Αργυρώ Κατερίνη

Ευσεβία Ηλιάκη

Ευθαλία Παπαδοπούλου

 

Σχολικό Έτος : 1967-1968

Αλέξανδρος Λουιζίδης

Ευσεβία Ηλιάκη

Άννα Καραμάνου

Αργυρώ Κατερίνη

Ελευθέριος Κερεστετζής

 

Σχολικό Έτος : 1968-1969

Αλέξανδρος Λουιζίδης

Ελευθέριος Κερεστετζής

Άννα Καραμάνου

Αργυρώ Κατερίνη

Ευσεβία Ηλιάκη

 

Σχολικό Έτος : 1969-1970

Αλέξανδρος Λουιζίδης

Ελευθέριος Κερεστετζής

Άννα Καραμάνου

Αργυρώ Κατερίνη

Ευσεβία Ηλιάκη

 

Σχολικό Έτος : 1970-1971

Αλέξανδρος Λουιζίδης

Ελευθέριος Κερεστετζής

Άννα Καραμάνου

Αργυρώ Κατερίνη

Ευσεβία Ηλιάκη

 

Σχολικό Έτος : 1971-1972

Ευσεβία Ηλιάκη

Χρυσούλα Σκαλκώτου

Άγγελος Καρουζάκης

Μανταλένα Κοτσολάκη

Μόσχα Μαρκαδάκη

 

Σχολικό Έτος 1972-1973

Ευσεβία Ηλιάκη

Χρυσούλα Σκαλκώτου

Άγγελος Καρουζάκης

Αντώνιος Μαϊτός

Μόσχα Μαρκαδάκη

 

Σχολικό Έτος: 1973-1974

Ευσεβία Ηλιάκη

Χρυσούλα Σκαλκώτου

Άγγελος Καρουζάκης

Αντώνιος Μαϊτός

Μόσχα Μαρκαδάκη

 

Σχολικό Έτος: 1975-1976

Αικατερίνη Μανωλοπούλου

Αλέξανδρος Λουιζίδης

Ευσεβία Ηλιάκη

Χρυσούλα Σκαλκώτου

Μόσχα Μαρκαδάκη

 

Σχολικό Έτος : 1976-1977

Χρυσούλα Σκαλκώτου

Κωνσταντίνος Κωνστάκης

Γεώργιος Σκαρμαλιωράκης

Κυριακή Τζακωνιάτου

 

 

Σχολικό Έτος: 1977-1978

Χρυσούλα Σκαλκώτου

Κωνσταντίνος Κωνστάκης

Γεώργιος Σκαρμαλιωράκης

Κυριακή Τζακωνιάτου

Σμαρώ Κωνσταντινίδου

Μιχαήλ Καραμολέγκος

 

 

Σχολικό Έτος: 1978-1979

Μπούρη Αλεξάνδρα (διευθύντρια)

Ψαρού Γραμματική

Κωνσταντινίδου Σμαρώ

Λενακάκη Ευαγγελία

Καραμολέγκος Μιχαήλ

Σάββας Χρήστος

 

Σχολικό Έτος: 1979-1980

Κωνσταντινίδου Σμαρώ (διευθύντρια)

Λενακάκη Ευαγγελία

Καραμολέγκος Μιχαήλ

Σάββας Χρήστος

Ψαρού Γραμματική

Πετρά Αικατερίνη

 

Σχολικό Έτος:1980-1981

Κωνσταντινίδου Σμαρώ (διευθύντρια)

Λενακάκη Ευαγγελία

Καραμολέγκος Μιχαήλ

Σάββας Χρήστος

Ψαρού Γραμματική

Πετρά Αικατερίνη

 

Σχολικό Έτος: 1981-1982

Κωνσταντινίδου Σμαρώ (διευθύντρια)

Λενακάκη Ευαγγελία

Καραμολέγκος Μιχαήλ

Σάββας Χρήστος

Ψαρού Γραμματική

Πετρά Αικατερίνη

 

Σχολικό Έτος: 1982-1983

Κωνσταντινίδου Σμαρώ (διευθύντρια)

Ψαρού Γραμματική

Πετρά Αικατερίνη

Σάββας Χρήστος

Ευάγγελος Πετρέλης

Ψύρρα Αικατερίνη

 

Σχολικό Έτος: 1983-1984

Ευάγγελος Πετρέλης (διευθυντής)

Ψαρού Γραμματική

Πετρά Αικατερίνη

Ψύρρα Αικατερίνη

Τσιώλη Ελένη

Στεφανίδης Φίλιππος

 

Σχολικό Έτος: 1984-1985

Ευάγγελος Πετρέλης (διευθυντής)

Ψαρού Γραμματική

Πετρά Αικατερίνη

Ψύρρα Αικατερίνη

Τσιώλη Ελένη

Φοινικιανάκης Δημήτρης

 

 

Σχολικό Έτος: 1985-1986

Φοινικιανάκης Δημήτρης (διευθυντής)

Κατσιούλη Χριστίνα

Παπαδοπούλου Ιφιγένεια

Πετρά Αικατερίνη

Δρόσος Ελευθέριος

Μαντζανίδης Γιάννης

 

Σχολικό Έτος: 1986-1987

Θεόδωρος Ψαρρός (διευθυντής)

Πετρά Αικατερίνη

Κεμερλή Ελένη

Παπαδοπούλου Ιφιγένεια

Αγαπητός Λάμπρος

Τσόλης Κωνσταντίνος

 

Σχολικό Έτος: 1987-1988

Θεόδωρος Ψαρός (διευθυντής)

Πετρά Αικατερίνη

Καστανά Αγγελική

Καρυστιναίου Δέσποινα

Μασουράκης Νικόλαος

Τριανταφυλλίδου Αικατερίνη

Βαρακλής Εμμανουήλ

 

Σχολικό Έτος: 1988-1989

Τσιώλη Ελένη (διευθύντρια)

Αγαππητός Λάμπρος

Πετρά Αικατερίνη

Καστανά Αγγελική

Καρυστιναίου Δέσποινα

Μασουράκης Νικόλαος

Βαρακλής Εμμανουήλ

Για πρώτη χρονιά πανελληνίως , στα πλαίσια προγράμματος μαζικού αθλητισμού , προσέφεραν τις υπηρεσίες τους στους μαθητές του σχολείου, οι εκπαιδευτικοί:

Καϊρη Μερόπη (γυμναστική)

Τσούκος Λουκάς( μουσική)

Βαϊτσαρά Πιλίτσα (γαλλικά)

 

 

Σχολικό Έτος: 1989-1990

Τσιώλη Ελένη (διευθύντρια)

Μαρκοπούλου Μυρτώ

Ανδρίκος Χρήστος)

Καρυστιναίου Δέσποινα

Βεργιώτης Νικόλαος

Κωνσταντινίδης Χαράλαμπος

Μασουράκης Νικόλαος

Προβελέγγιος Πέτρος

Λαϊάκης Αθανάσιος (γυμναστική)

Τάντου Αρετή (γαλλικά)

Φρέρης Λούης

 

 

Σχολικό Έτος: 1990-1991

Τσιώλη Ελένη(διευθύντρια)

Γεωργιάδης Φωκίωνας

Τζουμέρκας Παναγιώτης

Πράπα Σταυρούλα

Ψάλτη Σταματίνα

Μανταρλή Χριστίνα

Τσιγγενοπούλου Ευαγγελία

Λουϊζίδου Ειρήνη

Στογιάννης Μιχαήλ

Χατζηνικολάου Σοφία

Μπαλτζή Ελένη

Λαϊάκης Αθανάσιος (γυμναστική)

Τάντου Αρετή (γαλλικά)

 

Σχολικό Έτος: 1991-1992

Τσιώλη Ελένη (διευθύντρια)

Σταύρος Βαλαχής

Μπαλτζή Ελένη

Χαραλαμποπούλου Νικολέτα

Πρωτοσύγγελου Αθηνά

Μαυρογονάτου Ελένη

Γεωργιάδης Φωκίων

Γρουμπός Κωνσταντίνος

Λαϊάκης Αθανάσιος (γυμναστική)

Τάντου Αρετή (γαλλικά)

 

Σχολικό Έτος : 1992-1993

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Κυριακούδη Χρυσούλα

Παγιατάκη Αλεξάνδρα

Νταρή Γεωργία

Καραλή Δέσποινα

Παγκάλου Χρυσούλα

Πέρτσαλης Δημήτρης

Μαυρογονάτου Ελένη

Γκριμπούλης Θανάσης

Λαϊάκης Αθανάσιος (γυμναστική)

Λακαταμίτου Παρασκευή (γυμναστική)

Κρουστάλλη Παρασκευή

 

Σχολικό Έτος : 1993-1994

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Κυριακούδη Χρυσούλα

Νικολακούδη Αθανασία

Καραγιαννάκου Σοφία

Ρομβότα Αννέτα

Καρυστιναίου Δέσποινα

Μαυρογονάτου Ελένη

Μπουγιούκου Χρυσούλα

Σγούρος Παναγιώτης

Στεριάννη Ιωάννα

Χατζάκης Μανώλης

Χατζηπαρασκευαϊδης Απόστολος

Ταϊλίδου Ειρήνη

Λαϊάκης Αθανάσιος (γυμναστής)

Λουίζα Πατρικιάνου (αγγλικά)

Μάγκου Ελευθερία (γαλλικά)

 

Σχολικό Έτος: 1994-1995

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Κυριακούδη Χρυσούλα

Ντούσκου Σταματία

Χουρσόγλου Ασημίνα

Βαρβιτσιώτης Ιωάννης

Λάμπρου Κωνσταντίνος

Χαρίση Δήμητρα

Αδάμου Θεοδώρα

Δεδεμάδη Πανωραία

Λαϊάκης Αθανάσιος (γυμναστής)

Πατρικιάνου Λουίζα (αγγλικά)

Δούναβης Γιώργος (αγγλικά)

Βουτσίνος Γιώργος (καλλιτεχνικά)

 

Σχολικό Έτος: 1995-1996

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Κυριακούδη Χρυσούλα

Βαρβιτσιώτης Ιωάννης

Τασιά Χριστίνα

Δεδεμάδη Πανωραία

Φραγκιά Αικατερίνη

Λάμπρου Κωνσταντίνος

Καπετσώνης Κωνσταντίνος

Κυριατζής Κωνσταντίνος (γυμναστής)

Μισυρλίδου Μάρθα (γυμνάστρια)

Αραμπατζή Άννα (αγγλικά)

 

Σχολικό Έτος: 1996-1997

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Κυριακούδη Χρυσούλα

Βαρβιτσιώτης Ιωάννης

Χαρίση Δήμητρα

Πολυζωίδης Άγγελος

Ματσούκη Ουρανία

Δεδεμάδη Πανωραία

Καπετσώνης Κωνσταντίνος

Λαϊάκης Αθανάσιος (γυμναστής)

Αραμπατζή Άννα (αγγλικά)

Ρηγούτσος Ιωάννης (μουσική)

 

Σχολικό Έτος: 1997-1998

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Κυριακούδη Χρυσούλα

Βαρβιτσιώτης Ιωάννης

Καπετσώνης Κωνσταντίνος

Κουρτεσιώτη Ανθή

Μπακόλα Παναγιώτα

Παπαστεργίου Νατάσσα

Βάκαλος Παρασκευάς

Μισυρλίδου Μάρθα (γυμνάστρια)

Σπυριδάκη Μαρούσα (αγγλικά)

Ρηγούτσος Ιωάννης (μουσική)

 

Σχολικό Έτος: 1998-1999

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Κυριακούδη Χρυσούλα

Διαμαντοπούλου Μαρία

Καλλιγάρου Μαριάννα

Μπενιάτα Βασιλική

Μιχαηλίδου Ευθυμία

Τσαλή Μάγδα

Αποστολάκης Κωνσταντίνος

Ζαπαντιώτη Αργυρώ

Κοράκη Νικολέτα

Μαυροπούλου Ελίζα (αγγλικά)

Κυριατζής Κωνσταντίνος (γυμναστής)

Βαλδραμίδου Ελένη (μουσικός)

 

Σχολικό Έτος: 1999-2000

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Κυριακούδη Χρυσούλα

Ζαπαντιώτη Αργυρώ

Κορδοκούζη Εύκλεια

Καραμπατάκη Ελένη

Παράφορος Χρήστος

Καμαλακίδου Θεοδώρα

Φακίτσα Μαρία

Βαρβιτσιώτης Γιάννης

Λαϊάκης Αθανάσιος (γυμναστής)

Σπυριδάκη Μαρούσα (αγγλικά)

Τσικούλης Θωμάς

Καναρέλη Ελένη

Βαλδραμίδου Ελένη (μουσική)

 

Σχολικό Έτος: 2000-2001

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Κυριακούδη Χρυσούλα

Βαρβιτσιώτης Γιάννης

Χαρίση Δήμητρα

Ζαπαντιώτη Αργυρώ

Πασχαλίδου Ευαγγελία

Μπακάλης Δημήτρης

Χατζηπαρασκευαϊδης Απόστολος

Ράσκος Παύλος

Θεοδωροπούλου Ευγενία

Κορδοκούζη Εύκλεια (ολοήμερο)

Λαϊάκης Αθανάσιος (γυμναστής)

Σπηλιοπούλου Ιουλία (αγγλικά)

Βαλδραμίδου Ελένη (μουσική)

 

Σχολικό Έτος: 2001-2002

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Βαρβιτσιώτης Γιάννης

Χαρίση Δήμητρα

Ζαπαντιώτη Αργυρώ

Χατζηπαρασκευαϊδης Απόστολος

Ράλλη Ελεάννα

Πάλλα Χρυσσούλα

Κορδοκούζη Εύκλεια (ολοήμερο)

Λαϊάκης Αθανάσιος (γυμναστής)

Ρηγούτσος Γιάννης (μουσική)

Πνευματικάκη Ελένη (αγγλικά)

Αποστολόπουλος Απόστολος (Ολυμπιακή Παιδεία)

 

Σχολικό Έτος: 2002-2003

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Κυριακούδη Χρυσούλα

Περπινιά Ζαμπέτα

Χουλιάρας Χρήστος

Χασομέρη Δροσερή

Κυριαζίδου Ευτυχία

Δερματίδης Παύλος

Ξενάκη Αικατερίνη (αγγλικά)

Λαϊάκης Αθανάσιος (γυμναστής)

Ρηγούτσος Γιάννης(μουσική)

 

Σχολικό Έτος: 2003-2004

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Βαρβιτσιώτης Γιάννης

Χαρίση Δήμητρα

Πουκουλίδου Αναστασία

Μπούρα Αγγελική

Στογιαννάρη Ελένη

Νύχτας Χρήστος

Κούρκουλα Ιωάννα

Τσαουσίδου Ασπασία

Τριανταφυλλίδου Ευδοξία

Ρηγούτσος Γιάννης (μουσική)

Ξενάκη Αικατερίνη (αγγλικά)

Τσαρτσάλης Δημήτρης (γυμναστική)

 

Σχολικό Έτος: 2004-2005

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Χαρίση Δήμητρα Α΄ τάξη

Οικονόμου Γεωργία Β΄τάξη

Μπούρα Αγγελική Γ΄ τάξη

Κουτσουπιά Ελένη Δ΄ τάξη

Βαρβιτσιώτης Γιάννης Ε΄ τάξη

Χατζηπαρασκευαϊδης Απόστολος ΣΤ΄ τάξη

Δούκας Τριαντάφυλλος (ολοήμερο)

Ξανθάκη Μαργαρίτα (μουσική)

Ξενάκη Αικατερίνη (αγγλικά)

Καλπακίδου Παναγιώτα (γυμναστική)

Κρικελά Ευαγγελία (Ολυμπιακή Παιδεία)

Περπινιά Ζαμπέτα

 

Σχολικό Έτος: 2005-2006

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Πετράκη Βασιλική Α΄ τάξη

Χαρίση Δήμητρα   Β΄ τάξη

Πέτρου Ευαγγελία Γ΄ τάξη

Μπούρα Δάφνη Δ΄ τάξη

Σπυρούλη Ευθυμία Ε΄ τάξη

Πεχλιβάνης Ιωακείμ   Ε΄ τάξη

Βαρβιτσιώτης Γιάννης   ΣΤ΄ τάξη

Μασούρα Αικατερίνη (ολοήμερο)

Κρικελά Ευαγγελία (γυμναστική)

Ξενάκη Αικατερίνη (αγγλικά)

Βολιώτη Νίκη (καλλιτεχνικά)

 

 

Σχολικό Έτος: 2006-2007

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Παστέλα Σοφία Α΄ τάξη

Πετράκη Βασιλική Β΄ τάξη

Χαρίση Δήμητρα Γ΄ τάξη

Πέτρου Ευαγγελία Δ΄ τάξη

Βαρβιτσιώτης Γιάννης   Ε΄ τάξη

Ξαγοράρη Καλλιόπη ΣΤ΄ τάξη

Ξενάκη Αικατερίνη (αγγλικά)

Δαμίγου Βιολέτα (μουσική)

Καϋμενάκης Σπύρος (γυμναστική)

Μυτιληναίου Ειρήνη (μουσική)

Βελούδη Ελένη (γαλλικά)

Ζερβός Στράτος (αθλητισμός)

Μασούρα Αικατερίνη (ολοήμερο)

Ξενάκης Γιάννης (εικαστικά ολοήμερου)

Τρικαμηνά Ευαγγελία (αγγλικά ολοήμερου)

Γραμμένος Νίκος (Η/Υ ολοήμερου)

Μοσχοπούλου Δέσποινα (μουσική ολοήμερου)

Κωστάκη Μαρία (Η/Υ ολοήμερου)

Δαλεζίου Ιωάννα (γυμναστική – διάθεση από Δήμο Ερμούπολης )

 

 

Σχολικό Έτος: 2007-2008

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Πετράκη Βασιλική Α΄ τάξη

Διαμαντή Χρυσάνα   Β΄ τάξη

Γαρδελίνου Αγγελική Γ΄ τάξη

Βαρβιτσιώτης Γιάννης Δ΄ τάξη

Ραουζαίου Καρμελίνα Ε΄ τάξη

Χαρίση Δήμητρα ΣΤ΄ τάξη

Λαζαρίδης Λάζαρος (γυμναστική)

Ξενάκη Αικατερίνη (αγγλικά)

Μπελογιάννη Ευανθία (αγγλικά)

Χρυσουλάκη Ζαχαρένια (μουσική)

Γκίλα Μαρία (γαλλικά)

Σκλάβου Βιβιάννα (γαλλικά)

Κορωναίος Τάσος (γερμανικά)

Γιαννίκου Ευστρατία (ολοήμερο)

Κωστάκη Μαρία ( Η/Υ ολοήμερου)

Μοσχοπούλου Δέσποινα (μουσική ολοήμερου)

Τρικαμηνά Ευαγγελία (αγγλικά ολοήμερου)

Ξενάκης Ιωάννης (εικαστικά ολοήμερου)

Ζερβός Ευστράτιος (γυμναστική ολοήμερου)

 

Σχολικό Έτος: 2008-2009

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Τασιοπούλου Αικατερίνη Α1΄ τάξη

Ρούσσα Ελένη Α2΄ τάξη

Πετράκη Βασιλική Β΄ τάξη

Χαρίση Δήμητρα Γ΄ τάξη

Ραουζαίου Καρμελίνα Δ΄ τάξη

Βαρβιτσιώτης Γιάννης Ε΄ τάξη

Πασχαλίδης Γεώργιος ΣΤ΄ τάξη

Λαζαρίδης Λάζαρος (γυμναστική πρωινού και ολοήμερου)

Σίνου Αμαλία (αγγλικά)

Γκίλα Βάνα (γαλλικά)

Κουτσιούκη Αθανασία –Γεωργία (γερμανικά)

Μυτιληναίου Ειρήνη (μουσική)

Κοντογιάννη Χριστίνα (ολοήμερο)

Ξενάκης Γιάννης (εικαστικά ολοήμερου)

Ξανθάκης Χρήστος (Η/Υ ολοήμερου)

Μοσχοπούλου Δέσποινα (μουσική ολοήμερου)

 

 

Σχολικό Έτος: 2009-2010

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Πετράκη Βασιλική Α1΄ τάξη

Ρούσσα Ελένη Α2΄ τάξη

Τασιοπούλου Αικατερίνη Β΄ τάξη

Σάνδρου Σοφία Γ΄ τάξη

Μαθιούδη Μαρία Δ΄ τάξη

Ραουζαίου Καρμελίνα Ε΄ τάξη

Πετρόπουλος Χρήστος ΣΤ΄ τάξη

Λαζαρίδης Λάζαρος (γυμναστική πρωινού και ολοήμερου)

Ξενάκη Αικατερίνη (αγγλικά πρωινού και ολοήμερου)

Μυτιληναίου Ειρήνη (μουσική)

Σκλάβου Βιβιάννα (γαλλικά)

Πασσά Δέσποινα (γερμανικά)

Πέτρου Ευαγγελία (ολοήμερο)

Διαμαντοπούλου Ανθή (ολοήμερο και Γ΄ τάξη)

Μοσχοπούλου Δέσποινα (μουσική ολοήμερου)

Ξανθάκης Χρήστος (Η/Υ ολοήμερου)

Καλούδης Παναγιώτης (εικαστικά)

 

Σχολικό Έτος: 2010-2011

Καραντώνης Ιωάννης (διευθυντής)

Ραουζαίου Καρμελίνα Α΄ τάξη

Πυραλή Εύα Β΄ τάξη

Πετράκη Βασιλική Γ΄ τάξη

*Ρούσσα Ελένη Γ΄ τάξη   (* περίοδος αναρρωτικής αδείας )

Ορφανού Σωτηρία Δ΄ τάξη

Χατζηβγέρης Θωμάς Ε΄ τάξη

Μπάτζιου Βασιλική ΣΤ΄ τάξη

Λαζαρίδης Λάζαρος (γυμναστική πρωινού και ολοήμερου)

Ξενάκη Αικατερίνη (αγγλικά πρωινού και ολοήμερου)

Βαλδραμίδου Ελένη (μουσική πρωινού και ολοήμερου)

Τριανταφυλλίδου Μαρία (γαλλικά)

Κουτσιούκη Γεωργία (γερμανικά)

Ράικου Μαρία (ολοήμερο)

Ντινοπούλου Εύη (Η/Υ ολοήμερου)

 

Σχολικό Έτος: 2011-2012

Ηλιοπούλου Αναστασία (Διευθύντρια)
Τσιότσια Στέλλα
Ράικου Μαρία
Μπαλά Αναστασία
Γουγούλας Χρήστος
Καραντώνης Ιωάννης
Τσιτηρίδης Ιωάννης
Βαλδραμίδου Ελένη
Λαζαρίδης Λάζαρος
Ξενάκη Αικατερίνη
Αλτουβά Ειρήνη
Πέτρου Ευαγγελία
Κωτσίδης Μιλτιάδης
Ανδρεασάκη Ελένη
Αλεξάκη Μαρία

 

Σχολικό Έτος: 2012 – 2013

Ηλιοπούλου Αναστασία (Διευθύντρια)
Ψαρρή Στεφανία
Γράβαρη Σοφία
Παπαιωάννου Δήμητρα
Κασινά Κων/να
Τσολάκης Λεωνίδας
Πέτρου Ευαγγελία
Καραντώνης Ιωάννης
Βαλδραμίδου Ελένη
Λαζαρίδης Λάζαρος
Ξενάκη Αικατερίνη
Ποταμιάνου Αθανασία
Μποζούκογλου Παναγιώτα
Ιωάννης Ανδριωμένος

 

Σχολικό Έτος: 2013 – 2014

Ηλιοπούλου Αναστασία
Καρμελίνα Ραουζαίου
Καραντώνης Ιωάννης
Βαρβιτσιώτης Ιωάννης
Καρτσιώτη Ελένη
Κασινά Κων/να
Πετράκη Βασιλική
Πέτρου Ευαγγελία
Βαλδραμίδου Ελένη
Λαζαρίδης Λάζαρος
Ξενάκη Αικατερίνη
Βουδούρη Μάρθα (Γαλλικά)
Αθανασούλη Αθανασία
Ρούσσα Μαρία
Γρηγοριάδης Πρόδρομος (Πληροφορική Ολοήμερο)

 

Σχολικό Έτος: 2014 – 2015

Ηλιοπούλου Αναστασία (Διευθύντρια)
Αρετή Κατσαντώνη
Καρμελίνα Ραουζαίου
Καραντώνης Ιωάννης
Σταύρος Παπαγεωργίου
Πέτρου Ευαγγελία
Πετράκη Βασιλική
Βαλδραμίδου Ελένη
Λαζαρίδης Λάζαρος
Ξενάκη Αικατερίνη
Ηλίας Τζόκας
Βουδούρη Μάρθα (Γαλλικά)
Παπασταύρου Ελευθερία (Παράλληλη Στήριξη)

 

Διδακτικό Προσωπικό 2015 - 2016

ΤάξηΕκπαιδευτικός
Α ΤάξηΑντώνης Πιτταράς
Β ΤάξηΓιώργος Μπασινάς
Γ ΤάξηΝεκτάριος Φαρασόπουλος
Δ ΤάξηΒάσω Πετράκη
Ε ΤάξηΣταύρος Παπαγεωργίου
Στ ΤάξηΕυαγγελία Πέτρου

ΑντικείμενοΕκπαιδευτικός
ΑγγλικάΚαίτη Ξενάκη
ΜουσικήΕλένη Βαλδραμίδου
Φυσική ΑγωγήΛάζαρος Λαζαρίδης
ΓαλλικάΒασιλική Σταθοπούλου
ΟλοήμεροΣταμάτης Στρογγύλης
ΔιευθύντριαΑναστασία Ηλιοπούλου

 

Διδακτικό Προσωπικό 2016 - 2017

ΤάξηΕκπαιδευτικός
Α ΤάξηΕιρήνη Κατσιώλη
Β ΤάξηΑντώνης Πιτταράς
Γ ΤάξηΓιώργος Μπασινάς
Δ ΤάξηΝεκτάριος Φαρασόπουλος
Ε ΤάξηΒάσω Καραγκιόζη
Στ1 ΤμήμαΓιάννης Βαρβιτσιώτης
Στ2 ΤμήμαΕυαγγελία Πέτρου
ΑντικείμενοΕκπαιδευτικός
ΑγγλικάΚαίτη Ξενάκη
ΜουσικήΕλένη Βαλδραμίδου
Φυσική ΑγωγήΛάζαρος Λαζαρίδης
Γαλλικά
ΠληροφορικήΜανώλης Αργυρός
ΔιευθύντριαΑναστασία Ηλιοπούλου